Rover 45 2.0 V6 Sterling Automaat / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Rover |
| Model | 45 |
| Variant | 2.0 V6 Sterling Automaat / BOVAG RIJKLAARPRIJS |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.240 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | 78-LG-JL |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand |
86.741 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Beige |
| Laksoort | Metallic |
| Oorspronkelijke kleur | Sienna Gold |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1997 |
| Cilinders | 6 |
| Vermogen Pk | 150 Pk |
| Vermogen Kw | 110 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 9,8 l/100km |
| Verbruik stad | 14,6 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 7,0 l/100km |
| CO2-emissie | 234 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | G |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Rover
Model: 45
Type: 2.0 V6 Sterling Automaat / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 203 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 480 kg
GVW: 1.720 kg
Wielbasis: 262 cm
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Unieke Rover 45 voor de liefhebber! Dit betreft een uiterst zeldzame 2.0 V6 Automaat 5-deurs hatchback met slechts 86.741 km op de teller. De Rover is nieuw door ons geleverd en afkomstig van de 2e eigenaar en is sinds nieuw bij ons in onderhoud geweest. De distributieriemen zijn in november 2023 bij 83.750 km vernieuwd. Ook zijn recent de banden vernieuwd. Hele historie aanwezig, er is nooit op deze auto bezuinigd! Ook optisch ziet de 45 er keurig uit met slechts minimale gebruikssporen.
Met de V6 in de neus is dit een heel andere auto dan een "gewone" 45; een uiterst soepele rijervaring vergezeld van een heerlijke V6 roffel. Kortom een auto voor de echte Rover liefhebber, een vergelijkbaar exemplaar is niet of nauwelijks te vinden. Voor nadere details graag contact opnemen.
Waar staat deze Rover 45
Carteam Rovee Veenis
Dorpsstraat 1001
1566 JD Assendelft
Financiering
Hoe werk een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner Naam
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vind!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 70.805 km
- Elektrisch
- 2023
- Automatisch
- 47.406 km
- Benzine
- 2020
- Handgeschakeld
- 34.479 km