Toyota Yaris 1.0 VVT-i Aspiration / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Toyota |
| Model | Yaris |
| Variant | 1.0 VVT-i Aspiration / BOVAG RIJKLAARPRIJS |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 955 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Trekgewicht geremd | 730 kg |
Voertuig
| Kenteken | NX-303-L |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand |
70.805 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Rood |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Donkergrijs |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 998 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 69 Pk |
| Vermogen Kw | 51 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 4,3 l/100km |
| Verbruik stad | 5,2 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,8 l/100km |
| CO2-emissie | 99 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Toyota
Model: Yaris
Type: 1.0 VVT-i Aspiration / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 15,3 s
Topsnelheid: 155 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 495 kg
GVW: 1.450 kg
Wielbasis: 251 cm
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Waar staat deze Toyota Yaris
Carteam Rovee Veenis
Dorpsstraat 1001
1566 JD Assendelft
Financiering
Hoe werk een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner Naam
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vind!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Handgeschakeld
- 115.280 km
- Benzine
- 2010
- Automatisch
- 89.573 km
- Elektrisch
- 2023
- Automatisch
- 47.406 km