Fiat 500 0.9 TwinAir Turbo Sport / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Fiat |
| Model | 500 |
| Variant | 0.9 TwinAir Turbo Sport / BOVAG RIJKLAARPRIJS |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 905 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
Voertuig
| Kenteken | NS-079-G |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand |
39.280 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 3 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Blauw |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| Interieur kleur | Lichtgrijs |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 875 |
| Cilinders | 2 |
| Vermogen Pk | 80 Pk |
| Vermogen Kw | 59 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 3,8 l/100km |
| Verbruik stad | 4,5 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,4 l/100km |
| CO2-emissie | 88 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Fiat
Model: 500
Type: 0.9 TwinAir Turbo Sport / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/55 R15
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 171 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 465 kg
GVW: 1.370 kg
Afmetingen (LxBxH): 357 x 163 x 149 cm
Wielbasis: 230 cm
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Waar staat deze Fiat 500
Carteam Rovee Veenis
Dorpsstraat 1001
1566 JD Assendelft
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2022
- Handgeschakeld
- 14.830 km
- Benzine
- 2016
- Handgeschakeld
- 89.371 km
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 70.805 km