Nissan Micra 0.9 IG-T N-Connecta / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Nissan |
| Model | Micra |
| Variant | 0.9 IG-T N-Connecta / BOVAG RIJKLAARPRIJS |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 953 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | SV-243-N |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand |
99.869 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Donkergrijs |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 898 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 90 Pk |
| Vermogen Kw | 66 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 4,4 l/100km |
| Verbruik stad | 5,6 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,7 l/100km |
| CO2-emissie | 99 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Nissan
Model: Micra
Type: 0.9 IG-T N-Connecta / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 12,1 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 577 kg
GVW: 1.530 kg
Afmetingen (LxBxH): 400 x 174 x 146 cm
Wielbasis: 253 cm
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Waar staat deze Nissan Micra
Carteam Rovee Veenis
Dorpsstraat 1001
1566 JD Assendelft
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 39.280 km
- Benzine
- 2016
- Handgeschakeld
- 89.371 km
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 70.805 km