Ford Fiesta 1.0 EcoBoost ST-Line / 1e eigenaar / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Ford |
| Model | Fiesta |
| Variant | 1.0 EcoBoost ST-Line / 1e eigenaar / BOVAG RIJKLAARPRIJS |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.064 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | K-789-FR |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand |
34.479 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Rood |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Lichtgrijs |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 999 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 95 Pk |
| Vermogen Kw | 70 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 4,1 l/100km |
| Verbruik stad | 5,0 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,6 l/100km |
| CO2-emissie | 94 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Ford
Model: Fiesta
Type: 1.0 EcoBoost ST-Line / 1e eigenaar / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 626 kg
GVW: 1.690 kg
Wielbasis: 249 cm
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Waar staat deze Ford Fiesta
Carteam Rovee Veenis
Dorpsstraat 1001
1566 JD Assendelft
Financiering
Hoe werk een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner Naam
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vind!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch
- 2020
- Automatisch
- 32.457 km
- Benzine
- 2021
- Handgeschakeld
- 43.820 km
- Elektrisch/Benzine
- 2022
- Handgeschakeld
- 14.830 km