MG MG4 Electric Luxury 64 kWh / 1e eigenaar / trekhaak / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | MG |
| Model | MG4 |
| Variant | Electric Luxury 64 kWh / 1e eigenaar / trekhaak / BOVAG RIJKLAARPRIJS |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
Voertuig
| Kenteken | T-597-PK |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand |
47.406 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Achter |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| Interieur kleur | Donkergrijs |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Elektrisch |
| Vermogen Pk | 204 Pk |
| Vermogen Kw | 150 Kw |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 196 - 214 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: MG
Model: MG4 Electric
Type: Luxury 64 kWh / 1e eigenaar / trekhaak / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Aandrijving
Actieradius: 450 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 215/50 R17
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 166 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 473 kg
GVW: 2.123 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 184 x 150 cm
Wielbasis: 271 cm
Accu
Accu: 64 kWh
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 81 km actieradius per uur
Accu snelladen: Combined Charging System, 641 km actieradius per uur
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 14,222222222222 kWh/100km
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Overige informatie
Emissie: Zero emissie
Waar staat deze MG MG4
Carteam Rovee Veenis
Dorpsstraat 1001
1566 JD Assendelft
Financiering
Hoe werk een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner Naam
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vind!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 70.805 km
- Benzine
- 2020
- Handgeschakeld
- 34.479 km
- Elektrisch
- 2020
- Automatisch
- 32.457 km