Suzuki Liana 1.6 Exclusive
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Suzuki |
| Model | Liana |
| Variant | 1.6 Exclusive |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.145 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | 40-NV-SN |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand |
162.516 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Donkergrijs |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1586 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 106 Pk |
| Vermogen Kw | 78 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 6,9 l/100km |
| Verbruik stad | 8,8 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,8 l/100km |
| CO2-emissie | 169 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Suzuki
Model: Liana
Type: 1.6 Exclusive
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R15
Acceleratie (0-100): 11,7 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 495 kg
GVW: 1.640 kg
Afmetingen (LxBxH): 423 x 169 x 155 cm
Wielbasis: 248 cm
Staat
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Prima rijdende Suzuki Liana welke nog vele jaren mee kan. Auto wordt geleverd met nieuwe APK.
Waar staat deze Suzuki Liana
Carteam Rovee Veenis
Dorpsstraat 1001
1566 JD Assendelft
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Handgeschakeld
- 26.056 km
- Benzine
- 2018
- Handgeschakeld
- 99.869 km
- Benzine
- 2021
- Handgeschakeld
- 19.918 km