Rover 75 2.0 V6 Club Automaat
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Rover |
| Model | 75 |
| Variant | 2.0 V6 Club Automaat |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Sedan |
| Leeggewicht | 1.445 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
Voertuig
| Kenteken | 10-JB-HV |
| Bouwjaar | 2002 |
| Kilometerstand |
277.918 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 4 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Beige |
| Laksoort | Metallic |
| Oorspronkelijke kleur | White Gold |
| Interieur materiaal | Velours |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1997 |
| Cilinders | 6 |
| Vermogen Pk | 150 Pk |
| Vermogen Kw | 110 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 10,3 l/100km |
| Verbruik stad | 14,5 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 7,8 l/100km |
| CO2-emissie | 245 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | E |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Rover
Model: 75
Type: 2.0 V6 Club Automaat
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Automaat
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,6 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 555 kg
GVW: 2.000 kg
Afmetingen (LxBxH): 475 x 178 x 142 cm
Wielbasis: 275 cm
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Goed rijdende Rover 75 2.0 V6 Automaat. Auto is sinds 2011 bij ons in onderhoud geweest en verkeert technisch in goede staat en is recent APK gekeurd. Distributieriemen zijn in december 2021 bij 236.000 km vernieuwd. Let op: airco is defect en de lak van de liggende delen (motorkap, dak en kofferklep) is verweerd, zie foto's.
Waar staat deze Rover 75
Carteam Rovee Veenis
Dorpsstraat 1001
1566 JD Assendelft
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2019
- Handgeschakeld
- 53.884 km
- Benzine
- 2018
- Handgeschakeld
- 26.056 km
- Benzine
- 2004
- Handgeschakeld
- 162.516 km