Renault Captur 1.0 TCe 90 Intens / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Renault |
| Model | Captur |
| Variant | 1.0 TCe 90 Intens / BOVAG RIJKLAARPRIJS |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.196 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 645 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | R-816-KD |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand |
43.461 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Rood |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Lichtgrijs |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 999 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 91 Pk |
| Vermogen Kw | 67 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 5,4 l/100km |
| Verbruik stad | 6,7 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,7 l/100km |
| CO2-emissie | 123 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Renault
Model: Captur
Type: 1.0 TCe 90 Intens / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 14,0 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 557 kg
GVW: 1.753 kg
Wielbasis: 264 cm
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Waar staat deze Renault Captur
Carteam Rovee Veenis
Dorpsstraat 1001
1566 JD Assendelft
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2022
- Handgeschakeld
- 15.512 km
- Elektrisch/Benzine
- 2024
- Handgeschakeld
- 20.528 km
- Benzine
- 2022
- Automatisch
- 24.682 km