Peugeot 2008 1.2 PureTech Allure Automaat / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Peugeot |
| Model | 2008 |
| Variant | 1.2 PureTech Allure Automaat / BOVAG RIJKLAARPRIJS |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.180 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | N-112-XZ |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand |
24.682 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Lichtgrijs |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1199 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 131 Pk |
| Vermogen Kw | 96 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 6,0 l/100km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Peugeot
Model: 2008
Type: 1.2 PureTech Allure Automaat / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Technische informatie
Transmissie: 8 versnellingen, Automaat
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/60 R17
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 199 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 560 kg
GVW: 1.740 kg
Afmetingen (LxBxH): 430 x 155 x 153 cm
Wielbasis: 261 cm
Staat
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Waar staat deze Peugeot 2008
Carteam Rovee Veenis
Dorpsstraat 1001
1566 JD Assendelft
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2024
- Handgeschakeld
- 20.528 km
- Elektrisch/Benzine
- 2023
- Automatisch
- 43.464 km
- Benzine
- 2022
- Handgeschakeld
- 15.512 km