Mitsubishi Outlander 2.4 PHEV Intense Automaat / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mitsubishi |
| Model | Outlander |
| Variant | 2.4 PHEV Intense Automaat / BOVAG RIJKLAARPRIJS |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.865 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | H-329-ZP |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand |
45.076 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Half leder / alcantara |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 2360 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 135 Pk |
| Vermogen Kw | 99 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 2,0 l/100km |
| CO2-emissie | 40 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 360 - 394 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Mitsubishi
Model: Outlander
Type: 2.4 PHEV Intense Automaat / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Technische informatie
Vermogen: 99 kW (135 PK)
Vermogen elektromotor(en): 130 kW (177 PK)
Aandrijving
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 54 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 215/70 R16
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 525 kg
GVW: 2.390 kg
Afmetingen (LxBxH): 470 x 180 x 170 cm
Wielbasis: 267 cm
Accu
Accu: 13 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 3 kW
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 25,6 kWh/100km
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Waar staat deze Mitsubishi Outlander
Carteam Rovee Veenis
Dorpsstraat 1001
1566 JD Assendelft
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2022
- Automatisch
- 24.682 km
- Elektrisch/Benzine
- 2024
- Handgeschakeld
- 20.528 km
- Benzine
- 2019
- Handgeschakeld
- 53.884 km